PNEUSERVISNÍ SLUŽBY

V současné době, kdy na silnicích jezdí vozidla s mnohem vyššími konstrukčními rychlostmi, kdy přibývají kilometry rychlostních silnic a dálnic, kdy přibývá na silnicích počet vozidel a s tím i počty řidičů s různými zkušenostmi a různou délkou praxe v řidičském umění - právě z těchto důvodů vystupuje do popředí i kvalita a odbornost servisu pneumatik. S kvalitou pneumatik tedy nedílně souvisí i odbornost pneuservisu. Právě u nás, v naší prodejní a servisní síti, se zákazníkovi dostává nejen odbornosti z pohledu kvality odvedené práce, ale současně i množství technických informací o pneumatikách. Jedná se nejen o informace o rozměrech a dezénech pneumatik, ale i informace o nosnosti pneumatik, kategorii rychlosti, případně jiné důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu.

Značka BestDrive - záruka kvality a spolehlivosti poskytovaných služeb.

Standardní součástí služby je

  •  Demontáž, montáž a vyvážení kol, činnosti které jsou prováděny dle standardních pracovních postupů na nejmodernějším strojním zařízení.
  •  Odborně proškolený personál pro standardní pneuservis, pro montáž a vyvážení litých kol, pro práci s elektronickým ventilem, opravy pneumatik a duší.
  •  Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového klíče pro dotažení šroubů kol.
  •  Standardní doplňkovou službou je huštění pneumatik inertním plynem (vyšší životnost pneumatik, nižší valivý odpor).
  •  Další doplňkovou službou je mimosezónní skladování kol zákazníků.
  •  V souladu se zákonem je prováděna ekologická likvidace ojetých pneumatik.