Značka Continental jsou prémiové pneumatiky koncernu Continental AG

Bezpečí na silnici po celý rok! Pneumatiky Continental kombinují potěšení z jízdy s maximální bezpečností. Je možné se o tom přesvědčit v pravidelných testech časopisů jako jsou například: Auto Bild, Auto Motor, Sport, Adac, Auto moto a dalších jako pravidelný vítěz různých testů. Tradiční výrobce pneumatik kombinuje vysoký komfort a dynamické potěšení z jízdy s moderními technologiemi. Pro řidiče to znamená suveréní pocit v každé dopravní situaci. Značka Continental je tu pro vás již od roku 1871.

Pneumatiky Continental – vývoj, který jde nezadržitelně kupředu

Od sofistikovaných zimních pneumatik, přes sportovní Continental pneumatiky pro motocykly až po celoroční pneumatiky, tedy pneumatiky do každého počasí. Continental je největší německý výrobce s jediným cílem – vyvíjet a vyrábět pneumatiky do všech povětrnostních podmínek, který zaměstnává více než 243 000 lidí po celém světě. Hlavním přínosem, kterým Continental ovlivňuje trendy je inovativní technologie výroby a dlouholeté zkušenosti.

Continental úzce spolupracuje s předními německými výrobci automobilů. Tato kooperace dodává informace o nejnovějších technologiích při vývoji podvozků vozidel a tím i unikátní možnost pro přizpůsobování výroby a vývoje. Pneumatiky Continental jsou zárukou bezpečné a bezproblémové jízdy vašeho automobilu.

Pneumatiky Continental – Inovativní technologie pro větší potěšení z jízdy a bezpečnost

Řady pneumatik Continental zahrnuje zimní, letní i celoroční pneumatiky pro osobní vozidla, terénní automobily a dodávky, zároveň také pneumatiky pro nákladní auta, jednostopá vozidla jako jsou motocykly či jízdní kola. Společnost Continental vybavuje své pneumatiky praktickými technologiemi pro největší jízdní komfort – včetně ContiSilentTM. Díky polyuretanové pěně, která je plněna uvnitř. Tato technologie snižuje hluk valení pneumatiky Continental po vozovce a umožňuje tím tichou a rychlou jízdu.

Tip pro nákup pneumatik Continental

Pneumatiky Continental s ContiSealTM a SSR pro více bezpečnosti

Kromě technologií ContiSilentTM staví také Continental na inovacích, které pomáhají řidičům bezpečně dojet i v případě poruchy: S ContiSealTM a Continental SSR se řidiči vyhýbají nebezpečným situacím pro pneumatiky na silnici. Pneumatiky Continental s ContiSeal™ mají na vnitřním povrchu pneumatiky viskózní povlak, takže drobná poškození pneumatiky, jako jsou např. vražené hřebíky, jsou okamžitě utěsněna. Pneumatiky s Continental SSR mají zesílené boční stěny. Řidiči jsou tedy v bezpečí i v případě defektu na cestě do nejbližšího servisu.  

Vybrat si můžete také s dalších premiových značek koncernu Continental:

Ke koupi pneumatik nabízíme možnost využít následující servisní služby: