Likvidace pneumatik

Popis služby

Bezplatně od Vás odebereme opotřebované pneumatiky zakoupené v celé naší síti a na vlastní náklady zajistíme jejich další využití nebo likvidaci.

Přednost služby

Společnost ContiTrade Services s.r.o. zaručuje v rámci své obchodní sítě zpětný odběr opotřebovaných pneumatik v sběrných místech na území celé republiky.

Přínos pro zákazníka

Tím, že nám předáte své opotřebované pneumatiky k dalšímu využití nebo likvidaci šetříte životní prostředí.

Popis

Pohodit ojetou pneumatiku vedle cesty nebo na neřízenou skládku není stále nic neobvyklého. Je jasné, že s rostoucím počtem vozidel, se zvyšuje i počet opotřebovaných pneumatik. Tím narůstá problém pro každého vlastníka motorového vozidla, kam s opotřebovanými pneumatikami. Přestože z pohledu všech vznikajících odpadů tvoří opotřebované pneumatiky jen nevelký podíl, jsou vzhledem ke své stabilitě a chemickému složení zátěží pro životní prostředí.

Prodejně-servisní místa obchodní sítě ContiTrade Services s.r.o., Vám poskytnou informace o zajištění zpětného odběru a převezmou za Vás problém s opotřebovanými pneumatikami. Nemusíte se tedy o tyto, pro Vás již nepotřebné výrobky starat. Společnost ContiTrade Services s.r.o. se postará o jejich další využití nebo likvidaci.

Všechny pobočky prodejně-servisní sítě Bestdrive a jejich obchodních partnerů jsou označeny nálepkou

"Místo zpětného odběru opotřebovaných pneumatik"

Tato nabídka platí především pro konečného spotřebitele, který u nás chce předat vlastní pneumatiky.

Kvalita životního prostředí je záležitostí nás všech!

V našich servisech můtete také zakoupit pneumatiky koncernu Continental:

K této službě nabízíme možnost využít také ostatní servisní služby: