Pneuservis pro osobní vozy, VAN a 4x4

Pneuservis pro osobní vozidla ideální volba pro každý typ osobního automobilu, dodávky i SUV. V našich servisních prodejnách získáte ten nejlepší a nejprofesionálnější přístup.

POPIS SLUŽBY

Odborná výměna pneumatik včetně přesného vyvážení na stacionárním zařízení.

PŘEDNOST SLUŽBY

Tradice společnosti, odbornost a profesionalita servisních služeb, nejmodernější strojní vybavení.

PŘÍNOS PRO ZÁKAZNÍKA

Značka BestDrive - záruka kvality a spolehlivosti poskytovaných služeb.

POPIS

Pneuservisní služby pro osobní vozidla jsou nabízeny jak pro celoroční pneumatiky, tak i pro letní pneumatiky nebo zimní pneumatiky. V současné době, když na cestách jezdí vozidla s mnohem vyšší konstrukčními rychlostmi, kdy přibývají kilometry rychlostních silnic a dálnic, když přibudou na cestách počet vozidel as tím i počty řidičů s různými zkušenostmi a různou délkou praxe v řidičském umění - právě z těchto důvodů vystupuje do popředí i kvalita a odbornost servisu pneumatik. S kvalitou pneumatik velmi úzce souvisí právě i odbornost pneuservisu. Pneuservis pro osobní vozidla nabízen u nás, v našich prodejnách a servisní síti, se zákazníkovi dostává nejen odbornost z pohledu kvality odvedené práce, ale současně také množství technických informací o pneumatikách. Jde nejen o informace o rozměrech a dezénech pneumatik, ale také o informace o nosnosti pneumatik rychlostní kategorii, případně jiné důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu. Naši servisní mechanici spolu s prodejním personálem se pravidelně vzdělávají a jsou na prezentaci nabídky sortimentu, odborně realizovanou práci i na kvalitu dokonale připraveni.

Zvládnou zákazníkovi nabídnout správnou pneumatiku pro jeho vozidlo a vysvětlit způsob použití, ale současně - a to co je dnes velmi DŮLEŽITÉ - zrealizují odborný pneuservis pro osobní vozidla. Většina našich servisních mechaniků má současně i odbornost automechanika. V tom se lišíme od mnoha servisů, které nabízejí obdobnou službu. V odbornosti, nabídce a kvalitě provedené práce. Naší další velkou výhodou oproti konkurenci je prostředí, ve kterém tuto činnost vykonávat, strojní vybavení a přístroje, které k této práci používáme. Mnoho spokojených zákazníků, kteří si k našim mechanikům vybudovali už hodně krát osobní vzťažhy, je toho důkazem. Pneuservis pro osobní vozidla nezávisí na značce pneumatik, takže je jedno, jestli máte Continental, Barum, Bestdrive, Matador, Uniroyal nebo Semperit.

  •  Demontáž, montáž a vyvážení kol, činnosti které jsou prováděny dle standardních pracovních postupů na nejmodernějším strojním zařízení.
  •  Odborně proškolený personál pro standardní pneuservis, pro montáž a vyvážení litých kol, pro práci s elektronickým ventilem, opravy pneumatik a duší.
  •  Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového klíče pro dotažení šroubů kol.
  •  Standardní doplňkovou službou je huštění pneumatik inertním plynem (vyšší životnost pneumatik, nižší valivý odpor).
  •  Další doplňkovou službou je mimo sezónní skladování kol zákazníků.
  •  V souladu se zákonem je prováděna ekologická likvidace ojetých pneumatik.

Snažíme se, aby každý zákazník znal výhody návštěvy servisních prodejen BestDrive a využil naší servisní nabídky - pneuservis pro osobní vozidla! Poznejte je i Vy! V kvalitě a odbornosti je naše výhoda před konkurencí!

Cenu úkonu - pneuservis pro osobní vozidla Vám rádi sdělí na kterékoliv prodejně BestDrive.

Mnoho našich poboček pro pneuservis pro osobní vozidla má otevřeno io víkendech, téměř nonstop.

V našich servisech můtete také zakoupit pneumatiky koncernu Continental:

K této službě nabízíme možnost využít také ostatní servisní služby: