Kdo jsme?

BestDrive je jediná česká a slovenská síť auto a pneuservisů, která patří do německého koncernu Continental a působí na trhu již několik let. Síť BestDrive se neustále vyvíjí a mění v souladu s vývojem trhu i požadavky zákazníků a v rámci ČR i SR ji v současné době tvoří více jak 180 poboček.

BestDrive nepatří pouze mezi pneuservisní sítě, ale také mezi největší autoservisní sítě, které kladou důraz na vysokou kvalitu nabízených služeb. Zároveň je největším maloobchodním prodejcem pneumatik koncernu Continental v Česku i na Slovensku. Mezi naše spokojené klienty patří samozřejmě také koneční zákazníci. Výhodou sítě je úzká spolupráce s velkou částí fleetového trhu, mnoha regionálními fleety, nadnárodními společnostmi a s téměř všemi leasingovými společnostmi.

Společnost klade důraz jak na kvalifikovanost a neustálé vzdělávání všech členů týmu, tak na kvalitu technologií, které jsou využívány na pobočkách. Cílem společnosti je být předním poskytovatelem automotive služeb.

SILNÉ ZÁZEMÍ KONCERNU CONTINENTAL AG

Společnost Continental se zabývá vývojem inteligentních technologií pro přepravu osob i zboží. Výrobce pneumatik, dodavatel pro automobilový průmysl, který nabízí vždy spolehlivá, bezpečná a dostupná řešení podle požadavků svých partnerů a klientů.

Pět divizí společnosti:

  • Divize Chassis a Safety (podvozky a bezpečnost) se zaměřuje na moderní technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost a pro dynamiku vozidel.
  • Divize Powertrain představuje inovativní a účinná systémová řešení pro hnací jednotky dneška i budoucnosti pro vozidla všech kategorií.
  • Divize Interior (interiér) kombinuje všechny aktivity týkající se prezentace a řízení informací ve vozidle.
  • Divize Tires (pneumatiky) nabízí správné pneumatiky pro každé použití – od osobních automobilů přes nákladní automobily, autobusy a stavební stroje až po speciální vozidla, kola a motocykly. Součástí divize Tires je také síť autoservisů BestDrive
  • Společnost ContiTech vyvíjí a vyrábí funkční díly, komponenty a systémy pro automobilový průmysl a pro ostatní klíčová odvětví.
kdo jsme? BestDrive