Další pobočka v novém

22. 08. 2018

Již od roku 2013 jsme začali s modernizací našich poboček a jejich redesignem do moderního černooranžového konceptu, který je typický pro prémiové značky koncernu Continental. Letos v létě jsme v České republice otevřeli již sedmou pobočku BestDrive v této barevnosti a společně s franšízovými servisy a servisy na Slovensku je to tedy již více jak 40 poboček v tomto prémiovém konceptu.

K redesignu pobočky v Sezimově Ústí došlo v rámci plánované rekonstrukce prostor, které byly již lehce nemoderní a vybavení servisu neodpovídalo komplexní nabídce pneuservisních a autoservisních služeb sítě BestDrive.

Při rekonstrukci jsme se kromě nového vzhledu budovy zaměřili na zázemí pro zákazníky, které je vyladěné do posledního detailu, aby se každý cítil komfortně. Prostory jsou přátelské snad pro všechny věkové skupiny našich zákazníků. Na všech nových prodejnách jsou atraktivní dětské koutky, ve kterých se i ti nejmenší mohou bezpečně zabavit, zatímco auto rodičů bude na servise. A pro ty „odrostlejší" máme připraveno bezpečné wi-fi připojením k volnému použití.

 

Servisní prostory jsou osazeny tím nejmodernějším vybavením – např. 3D geometrií Hunter nebo válcovou zkušebnou brzd a podpodlažním testerem tlumičů. Je připraveno komfortní vybavení pro autoservis všech osobních, SUV a offroad automobilů. Kromě toho jsme modernizovali i nákladní pneuservis, kde jsme pořídili nový montážní stroj, který dokáže montovat i ty největší Agro a EM pneu.

Při rekonstrukci nestálo stranou ani zázemí pro zaměstnance, kteří jsou klíčovým faktorem naší firmy a liší nás od konkurence. Proto jsme při modernizaci zlepšili i pracovní prostředí, které více odpovídá životu na pobočce a jejich potřebám.

Celá rekonstrukce se nese v duchu kvality a komfortu – jak pro zaměstnance, tak pro zákazníky. Naše pobočka BestDrive v Sezimově Ústí může nyní realizovat veškeré služby, která servisní síť BestDrive svým zákazníkům nabízí na co nejvyšší úrovni," dodává Radek Hron, ředitel regionu Jihozápadní Čechy.