BESTDRIVE: 5 důvodů proč na zimu přezout v síti BestDrive

Servisní síť BestDrive působí na trhu již několik let. Po celém Česku a Slovensku se nachází 187 provozoven, které jsou zaměřeny nejen na prodej pneumatik světových značek, ale i na kvalitní servis. Profesionalita, odbornost, zaměření na image a kvalifikovaný personál jsou jen zlomek toho, co v síti BestDrive najdete pod jednou střechou.

Heslo servisní sítě BestDrive zní: Vy jezdíte, my se staráme. V tomto duchu se snažíme přicházet s produkty a službami, které zvyšují komfort zákazníků. Důvodů, proč byste měli servisovat své auto právě u nás, je opravdu hodně. Dovolte nám, abychom vám představili alespoň 5 takových, které vám pomohou učinit správné rozhodnutí při výběru vašeho servisu. 

1) PNEUSERVIS S MNOŽSTVÍM SLUŽEB A BESTDRIVE GARANCÍ

U nás najdete kvalitní pneumatiky nejlepších světových značek, mezi které patří Continental, BestDrive, Barum, Matador, Semperit či Uniroyal. Samozřejmostí je jejich odborná výměna včetně přesného vyvážení.

Kromě toho poskytujeme pneuservis pro agro a stavební mechanismy, sezónní skladování pneumatik, mobilní servis, opravu pneumatik, jejich likvidaci a další služby. Nechybí ani záruka té nejvyšší kvality. BestDrive garance se postará o krytí zbytkové hodnoty neopravitelné pneumatiky, kterou si můžete uplatnit po dobu 2 let od zakoupení. A navíc u pneumatik BestDrive nabízíme jedinečnou garanci a tou je Záruka spokojenosti, u které zákazník může pneumatiky vrátit do 14ti dnů, pokud s nimi není z jakéhokoliv důvodu spokojený.

2) SPOLEHLIVÝ AUTOSERVIS, KTERÝ VYŘEŠÍ VŠECHNY PROBLÉMY

Profesionální přístup a kvalitní servisní mechanici či technici. Ti dělají z našeho autoservisu podnik, který se vymyká z průměru. Najdete zde kompletní péči o Vaše auto. Nejlepší reklamou jsou pro nás spokojení klienti.

Mezi naše speciality patří kontrola a seřízení geometrie již do pár minut, servis klimatizace, brzd, tlumičů či výměna kapalin. Technici se postarají i o seřízení světel, diagnostiku vozidla, servisní prohlídky, přípravu na STK, čištění interiéru a další služby.

Jelikož právě začíná období přezouvání na zimní pneu, doporučujeme všem motoristům nepodcenit i celkovou přípravu vozidla na zimu, jako je například kontrola stavu akumulátoru. Jedná se o velmi rychlý servisní úkon, který prozradí, jestli je váš akumulátor v pořádku nebo je čas na výměnu, protože nízké teploty jeho kapacitu snižují. Samozřejmostí je i doplnění nemrznoucí směsi do ostřikovačů a doplnění výbavy vozidla na zimu.

Patříme k málo společnostem, které se mohou pochlubit komplexní nabídkou služeb pod jednou střechou. Najdete u nás pneuservis s vlastní nabídkou služeb a širokým spektrem různých pneumatik. Doplňuje ho autoservis plný kvalitních, ověřených dílů, které vás zkrátka nezklamou. To vše s poradenstvím v případě, že máte nezodpovězené otázky.

pneuservis a autoservis BestDrive

3) NEJLEPŠÍ SOUČÁSTKY POD DOHLEDEM CONTINENTALU

Continental je německý výrobce automobilových součástek, který momentálně patří ke světové špičce. Vyvíjí a vyrábí mnoho komponentů jako například brzdové systémy, tachografy, vstřikovací systémy, pneumatiky, elektrické stabilizační systémy a jiné. Poslední novinkou je kompletní nabídka baterií pod značkou Continental, ať už se jedná o baterie typu Start-Stop s pokročilou technologií EFB či AGM nebo o startovací baterie se spolehlivou technologií olověného článku. Je pro nás ctí, že můžeme patřit přímo do tohoto koncernu.

Pro naše zákazníky to znamená, že všechny součástky, se kterými u nás pracujeme, se vyznačují vysokou kvalitou, maximální životností a zárukou spolehlivosti. Nemusíte se tak bát žádných nekvalitních součástek, které by vás zradily v životně důležité situaci.

4) KLUB BESTDRIVE 

Staňte se členem klubu BestDrive a čerpejte výhody, jako jsou atraktivní ceny pneumatik, nadstandartní slevy na pneuservis a autoservis či přístup do klubové zóny. Členem klubu BestDrive se stanete již při prvním nákupu u nás a abyste byli včas informováni, jaké akce u nás právě probíhají, budeme vám pravidelně zasílat newsletter s akční nabídkou.

5) ONLINE KOMUNIKACE

Na českém a slovenském trhu existuje stovka e-shopů s pneumatikami, které nabízí pouze zboží bez dodatečných služeb. V poslední době ale zákazník na internetu nehledá jen produkt s nízkou cenou, ale komplexní, a především komfortní řešení. Proto jsme spustili nové a moderní stránky s e-shopy www.bestdrive.cz / www.bestdrive.sk , které otevírají zákazníkům nové možnosti. Zákazníci si kromě možnosti nákupu zboží za atraktivní ceny mohou online objednat ve vyhovujícím čase servis na konkrétní pobočce.

Poslední novinkou tohoto roku je nový online seriál Správný Drive, který přináší řidičům tipy a rady, jak se starat o svůj vůz a čeho se vyvarovat v konkrétních sezónách. První dva díly se zabývaly dezinfekcí vozidla a klimatizací neboli tipům, jak se bránit vysokým teplotám ve vozidle. Poslední díl je věnovaný přezouvání na zimní pneumatiky a přípravě auta na zimu.

Vy jezdíte, my se staráme.

BestDrive je největší síť pneuservisů a autoservisů v České republice a na Slovensku. Provozovatelem sítě je v České republice ContiTrade Services s. r. o., na Slovensku ContiTrade Slovakia s.r.o., obě společnosti patří do koncernu Continental. Jednotný koncept servisní sítě BestDrive se 187 pobočkami umožňuje pokrýt nabídkou profesionálních pneuservisních a autoservisních služeb území obou států. Komplexní nabídku zboží a služeb mohou využívat i zákazníci preferující online objednávání z pohodlí domova přes www.bestdrive.cz nebo www.bestdrive.sk. Jako největší poskytovatel komplexní služby motoristům se servisy BestDrive snaží nadstandardním způsobem naplňovat očekávání svých zákazníků v duchu firemního motta: Vy jezdíte, my se staráme / You drive, we care.