Kontrola a seřízení geometrie

Seřízením geometrie náprav prodloužíte životnost svých pneumatik, zlepšíte komfort jízdy a zvýšíte bezpečnost provozu.

Popis služby

Měření a případné seřízení geometrie náprav vozidla.

Přednost služby

Zjištění stavu seřízení jednotlivých částí přední a zadní nápravy podvozku vozidla pomocí přesného kalibrovaného elektronického zařízení.

Přínos pro zákazníka

Správné seřízení náprav vozidla zvyšuje životnost pneumatik, zlepšuje komfort a má vliv na celkovou bezpečnost jízdy. BestDrive doporučuje provést kontrolu geometrie po každé výměně pneumatik, dílů podvozku nebo po silném nárazu kola do překážky (např. výmol, obrubník, …).

Popis

Nestandardní opotřebené pneumatik dovede upozornit na možnost závady nebo na špatné seřízení geometrie podvozku Vašeho vozidla.

Kontrolu geometrie podvozku provádíme na moderním měřícím zařízení. Používáme elektronické osmi-senzorové nebo 3D kamerové zařízení s indikací naměřených hodnot, včetně grafického zobrazení. Naměřené hodnoty jsou porovnány s hodnotami výrobců vozidel. Zjištěné odchylky v nastavení geometrie podvozku Vám mohou naši mechanici okamžitě seřídit. Výstupem měření je protokol z tiskárny, která je součástí zařízení. Všechna zařízení jsou pravidelně kalibrována s vysokou přesností.

Naše doporučení

Požadujte kontrolu geometrie v našich servisech, které jsou pro tuto činnost vybaveny!

Cenu za tuto službu Vám rádi sdělíme na kterékoliv pobočce BestDrive. Seznam naleznete zde >>>.