Jaké disky se nejvíc hodí na konkrétní auta?

Auto tvoří kola. Kola musí být na autě viditelné, musí poutat pohledy a musí dobře vypadat. Jak si však správně vybrat ze široké nabídky disků? Přečtěte si naše tipy a dolaďte celkový vzhled vašeho auta.

disky-alu-kola

ROZMĚRY, ROZMĚRY A ROZMĚRY

Velikost kol, profil pneumatik, šířka ráfku ... Kdo se v tom má vyznat? Na internetu najdete spoustu článků s vysvětlením jednotlivých značek a pojmů. V našem eshopu si díky intuitivnímu konfigurátoru navolíte přesný model vašeho auta a náš systém vám nabídne jen takové disky, které splňují velikostní požadavky vámi vybraného modelu auta.

POZOR NA ŠROUBY

Počet a rozteč šroubů je velmi důležitý údaj, který musíte dodržet. Velmi snadno se vám může stát, že koupíte disky s například nesprávným počtem šroubů a místo pěkného auta si dopřejete jen zklamání. Pokud nemáte jistotu ve vašem výběru, kontaktujte nás a nechte si poradit. V případě, že použijete výše zmíněný konfigurátor, i starost o šrouby můžete hodit za hlavu.

BARVA

Lidé si často myslí, že výrazná barva dodá autu luxusní a zajímavý design. Nadšeni autíčkari tak sahají po pastelových zelených, modrých a růžových discích. Víte, jak to v konečném důsledku vypadá na vašem rodinném hatchbacku? Stejně jako na luxusní limuzíně. Špatně.

Pokud nevlastníte Shelby nebo Mustanga z roku 1969, na extravagantní barvy zapomeňte. Pokuste se sladit disky s barvou vašeho auta. Stříbrnými disky nezkazíte nic. Černé sice působí tajemně, ale na černém autě vyniknou jen velmi těžko. Vybírejte zodpovědně a dopřejte si vysněný design, který zaujme.

ZNAČKA

U nás najdete disky od celé palety různých výrobců. Je jen na vás, které disky vás zaujmou a která cenová kategorie vás neodradí. O kvalitu vámi vybraných disků se bát nemusíte. Zaručujeme vám spokojenost s výběrem kterékoliv ze značek, které nabízíme.