Pneumatiky osobní, VAN a 4x4

POPIS SLUŽBY

Odborná výměna pneumatik včetně přesného vyvážení na stacionárním zařízení.

PŘEDNOST SLUŽBY

Tradice společnosti, odbornost a profesionalita servisních služeb, nejmodernější technické vybavení.

PŘÍNOS PRO ZÁKAZNÍKA

Značka BestDrive - záruka kvality a spolehlivosti poskytovaných služeb.

POPIS

V současné době, když na cestách jezdí vozidla s mnohem vyššími konstrukčními rychlostmi, kdy přibývají kilometry rychlostních silnic a dálnic, když přibývá na silnicích počet vozidel as tím i počty řidičů s různými zkušenostmi a různou délkou praxe v řidičském umění - právě z těchto důvodů vystupuje do popředí i kvalita a odbornost servisu pneumatik. S kvalitou pneumatik velmi úzce souvisí právě i odbornost pneuservisu. Právě u nás, v našich prodejnách a servisní síti, se zákazníkovi dostává nejen odbornost z pohledu kvality odvedené práce, ale současně i množství technických informací o pneumatikách. Jde nejen o informace o rozměrech a dezénech pneumatik, ale také o informace o nosnosti pneumatik rychlostní kategorii, případně jiné důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu. Naši servisní mechanici spolu s prodejním personálem se pravidelně vzdělávají a jsou na prezentaci nabídky sortimentu, odborně realizovanou práci i na kvalitu dokonale připraveni. Zvládnou zákazníkovi nabídnout správnou pneumatiku pro jeho vozidlo a vysvětlit způsob použití, ale současně - a to co je dnes velmi důležité - zrealizují odborný pneuservis. Většina našich servisních mechaniků má současně i odbornost automechanika. V tom se lišíme od mnoha servisů, které nabízejí obdobnou službu. V odbornosti, nabídce a kvalitě provedené práce. Naší další velkou výhodou oproti konkurenci je prostředí, ve kterém tuto činnost provádíme, strojní vybavení a přístroje, které k této práci používáme. Mnoho spokojených zákazníků, kteří si k našim mechanikům vybudovali už hodně krát osobní vztahy, je toho důkazem.

Standardní součástí služby je:

  1. Demontáž, montáž a vyvážení kol, činnosti, které jsou realizovány dle standardních pracovních postupů na nejmodernějším strojním zařízení.
  2. Odborně proškolený personál pro standardní pneuservis, pro montáž a vyvážení ocelových kol, pro práci s elektronickým ventilem, opravy pneumatik a duší.
  3. Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového klíče pro dotažení šroubů kol.
  4. Standardní doplňkovou službou je huštění pneumatik inertním plynem (vyšší životnost pneumatik, nižší valivý odpor).
  5. Další doplňkovou službou je mimosezónní skladování kol zákazníků.
  6. V souladu se zákonem je realizována ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

Ceny servisních služeb Vám rádi sdělí na kterékoliv z prodejen BestDrive

Snažíme se, aby každý zákazník poznal výhody návštevy  servisních poboček BestDrive a využil naši servisní nabídku. Poznejte ju i vy! Kvalita a odbornost je naše výhoda před konkurencí. Máte možnosť se OBJEDNAT ONLINE

pneuservis-osobni-van-a-4x4

V našich servisech můtete také zakoupit pneumatiky koncernu Continental:

K této službě nabízíme možnost využít také ostatní servisní služby: