Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Jak se přihlásit

První přihlášení

V případě, že jste člen Klubu BestDrive a chcete se přihlásit do Klubové zóny na webu, musíte znát dva základní údaje.

Přihlašovací jméno:

Je identifikační číslo, které je uvedeno na Vaší klubové kartě. Toto šestimístné číslo, prosím, používejte ve stejném formátu jako je zapsáno na Vaší kartě - tj. včetně všech 0.

Heslo:

První přednastavené heslo pro Váš účet je e-mail, který jste uvedl na registračním formuláři při vstupu do klubu BestDrive. Po aktivaci klubového účtu, budete systémem znovu vyzváni ke změně hesla, které si budete moci zvolit již libovolně.

Důležité upozornění!

Vzhledem k tomu, že přenos zákaznických dat neprobíhá online, provádíme aktualizaci jednou měsíčně. Z tohoto důvodu bohužel nelze provést aktivaci Vašeho účtu ihned po obdržení karty.

Bonusy pro členy Klubu BestDrive:

Nadstandardní slevy na pneumatiky pro členy klubu BestDrive můžete získat objednávkou přes internet (v případě, že nakupujete jako přihlášený člen Klubu BestDrive) a nebo přímo v pobočkách při předložení Vaší klubové karty. Klubové slevy jsou již promítnuty do zobrazovaných cen v Klubové zóně.

Zapomněl jsem heslo

Tato funkce umožňuje opětovně získat ztracený přístup do klubové zóny. Na e-mailovou adresu uvedenou v registračním formuláři dostanete zprávu s podrobným postupem nastavení nového hesla. Číslo Vaší karty = přihlašovací jméno se nemění. Pokud jste zapomněli heslo klikněte prosím zde >>>

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra