FRANCHIZA

BestDrive je globální prémiovou obchodní značkou společnosti Continental – a jedinou Continental – váš silný a zkušený partner. Obchodní značkou servisu automobilů a pneumatik zastoupenou na všech pěti kontinentech. Naši držitelé franšízové licence mají prospěch z úzkého vztahu značky BestDrive se společností Continental a společných hodnot, které sdílejí, jako jsou bezpečnost výrobků a důvěra v poskytované služby. Držitelé franšízové licence BestDrive mají dále kompletní přístup k jedinečnému portfoliu produktů společnosti Continental.

mapa

Společně se značkou BestDrive jejíž moto je myslet globálně – jednat lokálně má za cíl přizpůsobit se na místní a individuální potřeby. Společně se značkou BestDrive vám nabízíme naše dlouholeté obchodní know-how a osvědčený obchodní koncept, který je založen na více než 25 letech zkušeností ve více než 15 zemích s více než 1000 držiteli franšízové licence a 700 pobočkami v regionu EMEA.*

* Obchodní region zahrnující Evropu, Střední východ a Afriku.

BestDrive nabízí víc než jakákoliv jiná obchodní značka pro pneumatiky. Obchodní balíček BestDrive je navržen tak, aby zvýšil důležitost vašeho podniku – a aby došlo ke spojení našich sil a ke zvýšení tvorby přidané hodnoty pro všechny zúčastněné strany. Obchodní program BestDrive je podporován týmem expertů a jeho dynamika je založena na skutečném zápalu pro poskytování výjimečně skvělých služeb. Jeho 3 pilíře pokrývají všechny aspekty obchodních operací souvisejících s pneumatikami, přičemž nabízejí udržitelný finanční a obchodní model. Tento model umožňuje implementovat obchodní řešení, která velmi zvýší spokojenost vašich zákazníků. Důraz na zákazníka podpořený dlouhodobým finančním modelem je klíčem úspěchu značky BestDrive.

P Zahrnuje všechny kroky související s nákupem výrobků, jako jsou definice nabídky klíčových produktů, výběr dodavatelů, všeobecné obchodní podmínky, objednací a logistické procesy atd.

O Obsahuje franšízové služby, které asistují držitelům franšízové licence BestDrive, pokud jde zajištění efektivity procesů výstupů a nástrojů podpory řízení. Například jde o nabídku rozsáhlého programu školení a řízení jakosti, které zajišťují stálou úroveň vysoké kvality služeb v rámci celé sítě značky BestDrive.

S Se týká různých způsobů zvýšení úspěšnosti prodeje výrobků a služeb. Cílem je nárůst obejmu nových zákazníků, minimalizace úbytku stávajících zákazníků a maximalizace prodejů na zákazníka.

mapa

Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat. Využijte k tomu náš kontaktní formulář.