Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

S úsměvem na cestách

Letní cestování bez starostí

Pro letní období jsme připravili akční nabídku produktů a služeb, které je možné využít především při přípravě vozu na dovolenou. Jedná se o pestrou paletu služeb zaměřených nejen na servisní prohlídku vozidla, klimatizaci, ale i  diagnostiku závad. Věříme, že si z naší nabídky vybere opravdu každý motorista, který pečuje o svůj vůz a chce prožít bezstarostné léto na svých cestách za odpočinkem

   Po servisní prohlídce v BestDrive jezděte bez starostí!  

Získejte přehled o reálném stavu kontrolovaných částí vozidla. Zaměříme se na celkový stav Vašeho vozu a především na Vaši bezpečnost! Během prohlídky zkontrolujeme:

  • pneumatiky a ráfky
  • brzdový systém
  • osvětlení
  • výfukový systém
  • provozní kapaliny
  • stav podvozku

   Jezděte s jistotou, že dýcháte opravdu čistý vzduch!   

Dezinfekce klimatizace je nedílnou součástí pravidelné péče o klimatizační systém vozidla. Výparník je živnou půdou pro různé mikroby a bakterie a také zdrojem zápachu ve vozidle, proto je nezbytné provést jeho dezinfekci.

Doporučená je také výměna kabinového filtru, který má za úkol filtrovat vzduch vháněný do kabiny vozidla, který dýcháte. Přijeďte do BestDrive a vyzkoušejte nejúčinnější mikrobiologickou dezinfekci interiéru vozidel – ozonem O3.

  • KONEC virům, bakteriím, plísním, roztočům, alergenům.
  • KONEC nepříjemným zápachům.

Nejste si jisti celkovým stavem své klimatizace? V BestDrive Vám ji zkontrolujeme a popřípadě se postaráme i o odborný servis!.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH, jsou konečné a jsou garantovány pouze na pobočkách společnosti ContiTrade Services s.r.o. Nelze je tedy kombinovat s jiným druhem slev ani s dalšími akčními nabídkami. Pro partnery sítě BestDrive je tato nabídka nezávazná. Nabídka je platná do 31. 8. 2017 a pouze při nákupu hotově nebo platební kartou.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky