Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Čím dřív přezuješ, tím vyšší slevu dostaneš

Atraktivní ceny zimních pneumatik včetně slevy na přezutí za včasný nákup

a slevové poukazy na služby!

Léto ještě neřeklo poslední „sbohem“, ale my v BestDrive se už chystáme na chladné dny! Přípravy na letošní zimní sezónu jsou v plném proudu, abychom byli připraveni na podzimní nápor zákazníků.

Samotný začátek servisní zimní sezóny je velmi závislý na počasí. Pokud je teplý podzim, někteří zákazníci otálí s přezutím na zimní pneumatiky a nechávají přezutí na poslední chvíli, čímž zbytečně riskují. S horšujícím se podzimním počasím se pneuservisy zaplňují a v celé republice se dá očekávat, stejně jako každý rok, zvýšení jak cen pneumatik, tak i ceny pneuservisu.

Naše doporučení:

Nenechávejte nákup zimních pneumatik a přezouvání na zimní pneumatiky na poslední chvíli, ale připravte se včas. Ušetříte tak čas, nervy i peníze!

  

Získejte další slevy na pneu i přezutí za včasný nákup.

Letošní zimní sezóna v síti BestDrive se nese v duchu "Čím dřív přezuješ, tím vyšší slevu dostaneš!" A je tomu skutečně tak. Naplánujte si termín přezutí Vašeho vozidla už na září a připravte se na zimní sezónu v klidu a se slevou až 50% na službu přezutí pneumatik. Čím později se rozhodnete přezout Váš automobil, tím nižší slevu získáte a tím obtížněji se dostanete do servisu. Přehled slev pro konkrétní období ukazuje tato tabulka:

Termín     Sleva na pneuservis    Další bonus

18. až 30. září 2017

50 %

      poukaz na brzdy ATE      

1. až 15. října 2017

40 %

      poukaz na brzdy ATE      

      16. až 31. října 2017      

30 %

      poukaz na brzdy ATE      

Nabídka akčních slev platí pouze pro členy Klubu BestDrive.

Speciální nabídka pro členy klubu BestDrive

Zákazníci, kteří využijí zvýhodněnou nabídku na přezutí získají navíc jako poděkování za návštěvu v našich servisech dárek v podobě akčního poukazu na brzdové komponenty ATE se slevou 35%.

 

SLEVA 35%

Při nákupu sady zimních pneumatik nebo využití služby sezónní přezutí pneumatik

Slevový poukaz se slevou 35 % na brzdové komponenty ATE získáte v termínu od 18. 9. – 31. 10. 2017 včetně při nákupu sady zimních pneumatik jakékoliv značky nebo při využití služby sezónní přezutí pneumatik. Ceny a slevy jsou garantovány pouze na pobočkách společnosti ContiTrade Services s.r.o., u BestDrive partnerů je nabídka nezávazná.

BestDrive GARANCE

Nákupem a mnotáží pneumatik v servisní síti BestDrive máte možnost využít i exkluzivní komplexní ochranu pneumatik – BestDrive GARANCI. Díky ní můžete cestovat o poznání klidněji, protože v případě poškození pneu získáte, pouze s dílčí finanční spoluúčastí, pneumatiku novou. Tak nejlépe ochráníte vaši investici do zakoupených pneumatik. Budete kryti proti:
- neopravitelnému náhodnému poškození pneu při provozu
- poškození pneu vandalismem
Kompletní podmínky se dozvíte u obsluhy nebo zde >>>.

Přezout na zimu v BestDrive se opravdu vyplatí!

V servisech BestDrive se na zákazníky těšíme. Děláme maximum pro to, aby se u nás zákazníci cítili komfortně – objednáváním počínaje, samotným pobytem v servisu konče. Pokud si zákazník neví rady – naši školení prodejci a technici rádi profesionálně pomohou s výběrem té nejvhodnější pneumatiky pro daný automobil, styl jízdy i stav peněženky.

Zákazníci se u nás mohou objednávat celou řadou způsobů: osobně, telefonicky, přes SMS nebo online. Na servisech je k volnému využití WiFi připojení. A samozřejmě – snažíme se minimalizovat čas zákazníka strávený na servise. Zákazníci mohou komfortně vybrat a nakoupit pneu i služby na našem e-shopu, a to dokonce s možností zaslat pneumatiky přímo do našeho servisu, kde se zrealizuje i montáž nových plášťů, kde ekologicky zdarma zlikvidujeme opotřebené pneu.

Pokud nedisponujete volným prostorem na skladování letních pneumatik, přenechejte tuto starost nám. Zajistíme jejich komfortní skladování v optimalizovaných prostorách. Pojištění pneumatik a disků je samozřejmostí. Manipulaci, uskladnění a přepravu svých pneumatik pusťte z hlavy

Společně s výše uvedenými nabídkami a dalšími výhodami naší servisní sítě je nabídka určená členům Klubu BestDrive zcela bezkonkurenční.

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme Vám příjemný start zimní motoristické sezóny!

Váš BestDrive tým

 

Akční nabídka platí jen pro členy klubu BestDrive od 18. 9. 2017 do 31. 10. 2017 včetně na pobočkách servisní sítě BestDrive společnosti ContiTrade Services s.r.o. a BestDrive partnerů. V termínu 18.–30. 9. 2017 včetně platí jen pro členy Klubu BestDrive sleva 50 % na službu přezutí pneumatik. V termínu 1.–15. 10. 2017 včetně platí jen pro členy Klubu BestDrive sleva 40 % na službu přezutí pneumatik. V termínu 16.–31. 10. 2017 včetně platí jen pro členy Klubu BestDrive sleva 30 % na službu přezutí pneumatik. Akční kupón se slevou 35 % na brzdové komponenty ATE získá jen člen Klubu BestDrive při nákupu sady zimních pneumatik jakékoliv značky nebo při využití služby sezónní přezutí pneumatik. Ceny a slevy jsou garantované jen na pobočkách společnosti ContiTrade Services s.r.o., pro franšízové partnery je nabídka nezávazná. Všechny slevy jsou s DPH. Více informací o akci získáte na pobočkách BestDrive a www.bestdrive.cz 

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky