Abychom mohli naše webové stránky dále zlepšovat a abyste mohli plně využít všech jejich funkcí, používáme cookies. Vaším dalším používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies.

Zimní servisní prohlídka

Se začátkem kalendářního roku přichází také nová motoristická sezóna v níž Vám chceme i nadále nabízet naše služby. Je logické, že i v tomto období je nutné věnovat Vašemu vozu péči, zejména v případě, pokud se chystáte na zimní dovolenou.

A protože zima klade na váš vůz zvýšené nároky, při speciální zimní prohlídce se zaměříme především na:

 

Známe potřeby řidiče, rozumíme vašemu vozu a umíme se postarat o to, aby vám plně sloužil za všech okolností. Odborná měření a kontroly důležitých systémů Vašeho vozu mohou předejít následným drahým opravám. Současně vám nabídneme možnost odstranění zjištěných nedostatků. A to buď okamžitě, nebo po dohodě ve vámi zvoleném termínu. Samozřejmě, ale mějte na paměti, že jako členové Klubu Bestdrive máte nižší ceny služeb i náhradních dílů.

Sněhové řetězy a autobaterie za skvělé ceny!

Z pestré palety produktů Vám dále můžeme nabídnout reflexní vesty, lékárničky, ale také škrabky na sníh nebo tažná lana za atraktivní ceny. Bližší informace o nabídce a cenách získáte v pobočkách BestDrive.

Akční nabídka platí pouze pro členy klubu BestDrive do 28. 2. 2018 na pobočkách servisní sítě BestDrive, jejichž provozovatelem je společnost ContiTrade Services s.r.o. Uvedná cena je včetně DPH, je konečná a není možné ji kombinovat s jiným druhem slev, ani s dalšími akčními nabídkami. Ceny a slevy jsou garantovany pouze na pobočkách společnosti ContiTrade Services s.r.o., pro partnery sítě BestDrive je nabídka nezávazná. Všechny slevy jsou vypočítány z aktuálně platných ceníkových cen včetně DPH.

 


Největší síť komplexních služeb v autoservisu a pneuservisu

Dotazník spokojenosti zákazníka Pneuservis on-line Novinky Kariéra