Servisní prohlídka vozidla 199 Kč + čisticí pěna na okna jako DÁREK + 20% sleva na díly

Léto bez starostí!

Užijte si léto bez starostí po servisní prohlídce v BestDrive!

Servisní prohlídka je v BestDrive základní kontrolou bezpečnosti. Servisní mechanici zkontrolují vybrané části automobilu s cílem zjistit a v případě zájmu zákazníka i profesionálně opravit případné závady, které by mohly ohrozit bezpečnou a bezstarostnou jízdu.

Naši servisní mechanici se při této servisní prohlídce zaměří především na kontrolu brzdového systému, tlumičů, prvků řízení i ostatních částí podvozku, provozních kapalin, proměření autobaterie a kontrolu termínů pravidelných servisních úkonů doporučených výrobcem vozidla. Součástí kontroly je i funkčnost osvětlení vozidla, poškození předního skla nebo kontrola povinné výbavy (lékárnička, trojúhelník). Jako součást akční servisní prohlídky v BestDrive nyní nabízíme také vyčtení paměti závad řídící jednotky vozidla pomocí diagnostického zařízení.

Ne všechny závady elektronických systémů vozidla se projeví rozsvícením varovné kontrolky, přesto zůstávají uloženy v paměti řídící jednotky. Vyčtení paměti závad dá přehled o „skrytých“ závadách elektroniky vozidla – které se následně mohou řešit.

Využijte akční nabídku na servisní prohlídku za 199 Kč a získáte odpovědi na všechny důležité otázky, které souvisejí s Vaší bezpečnou a komfortní jízdou.
Na tuto službu máte možnost se OBJEDNAT ONLINE

+ Voucher se slevou 20% na náhradní díly

Voucher_navrh

Podmínkou získání tohoto voucheru je realizace některé z autoservisních služeb v průběhu akce vyhlášené na servisní prohlídku vozidla za 199 Kč. Platnost voucheru je 14 dní od vydání. Uvedená sleva se vztahuje na nákup náhradních dílů všech značek, nevztahuje se však na originální náhradní díly. Jedná se o konečnou slevu na autodíly a sleva se nedá sčítat s žádnou jinou akční slevou.

Co zahrnuje servisní prohlídka za 199 Kč?

Stav nejdůležitějších částí auta bychom neměli nikdy podceňovat. V rámci komplexní prohlídky prověříme stav nejdůležitějších částí Vašeho vozu, které přispívají k bezpečnosti nejen Vaší, ale i Vašich blízkých. Jedná se konkrétně o těchto 17 bodů:

 • Kontrola stavu pneumatik včetně rezervy a opravné sady
 • Vizuální kontrola seřízení geometrie nebo Quick check
 • Kontrola stavu senzorů TPMS
 • Kontrola funkčnosti osvětlení vozidla
 • Kontrola stavu brzdových destiček a kotoučů
 • Kontrola bodu varu brzdové kapaliny
 • Kontrola stavu systému tlumení a pružení
 • Kontrola stavu čepů, axiálních kloubů  táhel řízení, vzpěr stabilizátoru
 • Kontrola ložisek kol
 • Kontrola stavu autobaterie
 • Kontrola stavu hladiny motorového oleje
 • Kontrola chladící kapaliny
 • Kontrola stavu čelního skla a stěračů
 • Kontrola povinné výbavy (viz. popis níže)
 • Kontrola stavu drážkového řemene
 • Kontrola stavu výfukového systému
 • Vyčtení paměti závad**

pokud je pobočka vybavena odpovídajícím zařízením / ** tuto službu nelze provést u všech typů vozidel 

Co je předností této služby?

Díky naší akční servisní prohlídce vozidla se mohou odhalit závady, o kterých jste dosud nevěděli. Odborná měření a kontroly důležitých systémů Vašeho vozu mohou předejít následným drahým opravám a přispět k Vaší bezpečnosti na cestách.

Co mi to přinese?

Prověřením vozidla získáte ucelený přehled o skutečném stavu svého vozu.

Co v případě, že prohlídka na nějaké závady přece jen narazí?

Především o těchto závadách dostanete přesnou informaci. Ale asi už víte, že naprostou většinu zjištěných problémů jsme schopni rychle a spolehlivě odstranit.

A za to už se platí, že?

Samozřejmě, ale mějte na paměti, že jako členové Klubu Bestdrive máte nižší ceny služeb i náhradních dílů.

Je to jednoduché ... 

  

Prohlídka 

Servisní prohlídka Vašeho auta

Výstupní protokol

Přehledný protokol o stavu důležitých částí vozu

Nabídka na odstranění závad

Při zjištění závad nabídka k jejich odstranění

Vše ostatní nechte na nás!

  

Váš BestDrive tým

  

Akční nabídka platí pro členy Klubu BestDrive od 1. 7. 2020 do 31. 8. 2020 na pobočkách servisní sítě BestDrive. Uvedené akční ceny platí pro osobní, SUV a VAN vozy. Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.  Ceny a slevy jsou garantovány na všech pobočkách servisní sítě ContiTrade Services s.r.o. a pobočkách partnerů sítě BestDrive s vyjímkou: AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol s r.o. (Týn nad Vltavou), Pneuservis Holub, s.r.o. (Kopřivnice), PP AUTOCENTRUM, s.r.o. (Hranice), Václav Lipš (Litoměřice), Zdeněk Reiter (Bučovice).