Horko je tu! Ochlaď se a doplň tekutiny!

Nejste si jisti celkovým stavem své klimatizace? V BestDrive Vám ji zkontrolujeme a postaráme se i o její odborný servis!

Svěřte svou klimatizaci odborníkům v BestDrive a užijte si léto v pohodě!

 

Příjemné klima ve voze zvyšuje pozornost řidiče a přispívá k bezpečnému dojetí do cíle.

Pokud vlastníte vůz vybavený klimatizací, je důležité dbát na její správný výkon a funkci, zejména v letním období, kdy je její používání nefrekventovanější. To ovšem vyžaduje pravidelný odborný servis, který Vám nyní nabízíme v podobě akčních nabídek na servisní služby spojené s údržbou klimatizačního systému ve vozidle. Využití této akční nabídky Vám pomůže zvýšit bezpečnost i komfort při Vašem letním cestování.

Výhody servisu klimatizace v BestDrive 

  Využijte naši nabídku a objednejte se online k provedení níže uvedených služeb.


Akční cena 599 Kč za údržbu klimatizace platí pro údržbu klimatizace s chladivem R134a / Akční cena 1 199 Kč za údržbu klimatizace platí pro údržbu klimatizace s chladivem HFO1234YF

Údržbu klimatizace s chladivem R134a provádíme na všech našich pobočkách. Údržbu novějších vozidel, které jsou vybaveny klimatizačním systémem HFO1234YF, je možné provést pouze na vybraných pobočkách.

Pokud hodláte využít některou z našich akčních nabídek, kontaktujte prosím pobočku BestDrive ve Vaší blízkosti. Kontakty naleznete zde

Seznam poboček provádějících servis klimatizace na vozidlech s chladivem HFO1234YF: 

  • Praha 5 - Stodůlky
  • Plzeň  - Lochotín
  • Jindřichův Hradec
  • Liberec 
  • Havlíčkův Brod
  • Zlín - Malenovice 

Dezinfekce klimatizace je nedílnou součástí pravidelné péče o klimatizační systém vozidla.

Výparník je živnou půdou pro různé mikroby a bakterie a také zdrojem zápachu ve vozidle, proto je nezbytné provést jeho dezinfekci.

Doporučená je také výměna kabinového/pylového filtru, který má za úkol filtrovat vzduch vháněný do kabiny vozidla, který dýcháte. Přijeďte do BestDrive a vyzkoušejte nejúčinnější mikrobiologickou dezinfekci interiéru vozidel – ozonem O3. Dezinfekce klimatizace ozonem spočívá v dezinfekci kompletního systému klimatizace a celého interiéru vozidla.

  • KONEC virům, bakteriím, plísním, roztočům, alergenům.
  • KONEC nepříjemným zápachům.

Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme Vám léto plné slunce a pohodu na cestách!

Váš BestDrive tým

 

Akční nabídka platí pro členy Klubu BestDrive od 20. 5. 2020 do 30. 6. 2020 na pobočkách servisní sítě BestDrive. Uvedené akční ceny platí pro osobní, SUV a VAN vozy. Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH. Služba Kontrola klimatizace zahrnuje test funkčnosti klimatizace. Služba Údržba klimatizace zahrnuje: prověření funkčnosti a účinnosti klimatizace, recyklaci a doplnění chladiva, test těsnosti systému. Cena nezahrnuje spotřebovaný materiál - chladivo. Služba Dezinfekce klimatizace ozónem zahrnuje: dezinfekci výparníků klimatizace, větracích kanálů a celého interiéru vozidla ozónem. Cena nezahrnuje výměnu pylového filtru. Ceny  a slevy jsou garantovány pouze na pobočkách servisní sítě ContiTrade Services s.r.o., pro partnery sítě BestDrive je nabídka nezávazná.